Kültür-Sanat

BU ‘DEĞİŞİK’ AİLEYE ÇOK GÜLECEKSİNİZ: “KAÇMA BİRADER” FRAGMANI

on

Yozgatlı bir ailenin Taksim’le kahkaha, macera ve sürprizlerle dolu imtihanı “Kaçma Birader” 4 Mart’taseyircisiyle buluşuyor!

Kacma Birader - Afis

Emrah-Murat Kaman kardeşlerin imzasını taşıyan filmin başrollerini Zafer Algöz, Melek Baykal, Emrah Kaman, Algı Eke, Cihan Ercan, Nejat Uygur, Alina Boz, Nursel Köse ve Necip Memili paylaşıyor. Yapımcılığını, sinema dünyasına yeni bir soluk getirmek için güçlerini birleştiren Endemol Shine Türkiye ve Böcek Film’in üstlendiği filmin süpervizörü ise Ömer Faruk Sorak.

Her bir üyesi birbirinden değişik, birbirinden komik Yozgatlı Kolçak Ailesinin Taksim macerasını anlatan “Kaçma Birader”; eski Türk filmlerinin sıcaklığında gerçek bir aile komedisini beyazperdeye taşıyor.

“Kaçma Birader” filminin basın gösterimi 29 Şubat 2016, Pazartesi saat 10:30‘da Cinemaximum Kanyon‘da gerçekleşiyor. Zafer Algöz, Melek Baykal, Emrah Kaman, Algı Eke, Cihan Ercan, Nejat Uygur, Alina Boz, Nursel Köse ve yönetmenler Murat Kaman ile Defne Deliormanlı‘nın katılımıyla gerçekleşecek BASIN GÖSTERİMİ’nde şahsınızı da aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

 

 

FACEBOOK YORUM

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir