Haber

Engin Akyürek yeni dizi projesi Melekler Uyurken

on

Engin Akyürek’in yeni dizisi Melekler Uyurken ne zaman başlayacak? Engin Akyürek, Melekler Uyurken dizisi ile hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Engin Akyürek’in yeni dizisi…

Engin-Akyürek-yeni-dizisi-Melekler-Uyurken-532x300

Engin Akyürek’in yeni dizisi Melekler Uyurken ne zaman başlayacak? Engin Akyürek, Melekler Uyurken dizisi ile hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Engin Akyürek’in yeni dizisi Melekler Uyurken ne zaman başlayacak? Melekler Uyurken dizi konusu ve oyuncuları haberimizde olacak.

Son olarak Kara Para Aşk dizisinde gösterdiği müthiş oyunculuk performansı ile şöhreti Türkiye sınırlarını aşan Engin Akyürek, Melekler Uyurken dizisi ile hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Engin Akyürek’in yeni dizisi Melekler Uyurken ne zaman başlayacak? Geçtiğimiz 2 sezon ATV ekranlarında yayınlanan Kara Para Aşk dizisi ile 2015 Seul Uluslararası Drama Ödülleri’nde “En İyi Erkek Oyuncu” ödülüne layık görülen, 2015 Uluslararası Emmy Ödülleri’nde ise “En İyi Erkek Oyuncu” kategorisinde aday gösterilen Engin Akyürek, yeni dizisi Melekler Uyurken ile ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Başarılı ve yakışıklı oyuncu Engin Akyürek, Melekler Uyurken dizisinde eli kanlı bir mafya babasının asi ve söz geçirilemeyen oğlunu canlandıracak.

Spanish News

Por último, el dinero anti superior a las fronteras de Turquía con una reputación excelente para su actuación se muestra en la serie Amor Engin Akyurek, los ángeles se están preparando para ir en contra de sus fans con rango de dormir. La nueva serie de Engin Akyürek se iniciará cuando los ángeles duermen? Durante las últimas 2 temporadas ATV publicó serie Negro Amor Dinero en pantalla 2015 Seoul International Drama Awards fueron galardonados por “Mejor Actor” el Premio Emmy Internacional 2015 para el “Mejor Actor” categoría nominado Engin Akyurek, la nueva serie de los Ángeles se está preparando para volver a la pantalla para dormir. Actor de éxito y atractivo Engin Akyurek, Ángeles dormir jugará una serie de sangrienta jefe de la mafia y dijo que los rebeldes no se pueden pasar a su hijo.

English News

Finally, the Anti Money exceeding the borders of Turkey with a terrific reputation for his performance shown in the Love series Engin Akyurek, angels are getting ready to go against their fans with sleeping range. Engin Akyürek’s new series will start when the angels sleep? Over the past 2 seasons ATV published Black Money Love series in screen 2015 Seoul International Drama Awards for “Best Actor” were awarded the 2015 International Emmy Award for the “Best Actor” category nominated Engin Akyurek, the new series of Angels It is preparing to return to the screen to sleep. Successful and handsome actor Engin Akyurek, sleeping Angels will play a series of bloody Mafia boss and said the rebels can not be passed to his son.

 

 

Recommended for you

FACEBOOK YORUM

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir