Medya

Video: Güneşin Kızları Dizisinin Asi Kızı Selin Hande Erçel’den Şoke Eden Bomba İtiraflar!

on

Güneşin Kızları ’nın güzel oyuncusu Hande Erçel Renkli Sayfalar’a konuk oldu. Güzel oyuncu Güneşin Kızları rolünü aldığı gün heyecanını trafiğin ortasında bağırarak yenmiş. Güzel oyuncu bu rol için 5 kilo vermek zorunda kalmış.Kanal D’nin, sunuculuğunu Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel Salt’ın yaptığı magazin programı “Renkli Sayfalar” ın bugünkü konuğu ünlü oyuncu Hande Erçel’di. Hande Erçel, Güneşin Kızları ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Güneşin Kızları dizisinin muhteşem oyuncusu Hande Erçel diziye kabul edilmeden önce biraz kilo vermesi gerektiği için sıkı bir rejim yaptığını ve bir haftanın içinde 5 kilo verdiğini itiraf etti.

handeercel-1456415119

Güneşin Kızları ’nın güzel oyuncusu Hande Erçel RenkliSayfalar’a konuk oldu. Güzel oyuncu Güneşin Kızları rolünü aldığı günheyecanını trafiğin ortasında bağırarak yenmiş. Güzel oyuncu bu rol için 5 kilovermek zorunda kalmış.Kanal D’nin, sunuculuğunu Müge Dağıstanlı ve Gülşen YükselSalt’ın yaptığı magazin programı “Renkli Sayfalar” ın bugünkü konuğu ünlüoyuncu Hande Erçel’di. Hande Erçel, Güneşin Kızları ile ilgili çarpıcıaçıklamalarda bulundu. Güneşin Kızları dizisinin muhteşem oyuncusu Hande Erçeldiziye kabul edilmeden önce biraz kilo vermesi gerektiği için sıkı bir rejimyaptığını ve bir haftanın içinde 5 kilo verdiğini itiraf etti.

Kanal D’nin, sunuculuğunu Müge Dağıstanlı ve Gülşen YükselSalt’ın yaptığı magazin programı “Renkli Sayfalar” ın bugünkü konuğu ünlü oyuncu Hande Erçel’di. Hande Erçel, Güneşin Kızları ile ilgili çarpıcı açıklamalardabulunurken, Selin karakteri hakkında yöneltilen sorulara da içtenlikle cevap verdi.

“Çalışmadığım dönemde Selin karakterini gördüm. Çok kişi iledeneme çekimi yaptılar, ilk gittiğim gün bunu bilerek gittim, “Ben Selin’in”dedim ve kendime bunu aşıladım. İlk çekimden sonra biraz kilo vermem gerekti,Selin karakterini o kadar çok istiyordum ki, bunun için bir haftada düzgün birdiyet ve sporla 5 kilo verdim ve Selin’i kaptım”

 

Recommended for you

FACEBOOK YORUM

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir