Haber

Ben Affleck: Oğlumun Batman v Superman: Adaletin Şafağı’nı izlemesi yasak

on

Ben Affleck 4 yaşındaki oğlu Samuel’in süperkahramanı olabilir ama bu gerçek, bazı şeyleri değiştirmiyor! Ünlü oyuncu Samuel’e ‘Batman v Superman: Adaletin Şafağı’ filmini izlemesini yasakladı. Gerekçesi, yaşının henüz çok küçük olması…

Bütün dünya bu filmi bekliyor… Türkiye’de 25 Mart’ta vizyona girecek olan ‘Batman v Superman: Adaletin Şafağı’nı, filmde Batman’i canlandıran Ben Affleck’in oğlu Samuel’in izlemesi yasak. Neden mi? Yasağı koyan baba Ben Affleck, gerekçesini şöyle açıklıyor: “Bu film 4 yaşındaki miniklerin izlemesi için yapılmadı. Oğlumun gece kabuslar görmesini istemiyorum.”

ben-affleck-1

Çocuklarına rol modeli olduğunu sık sık vurgulayan Ben Affleck, daha önce Samuel’in doğum günü için kara şovalye Joker kılığına girmişti. Parti sırasında kapıya gelen kargo görevlisine biraz bahşiş verip sahte bir dövüş gösterisi bile yapmıştı. Anlayacağınız Ben Affleck çevresinde kameralar olmasa da bir kahraman gibi davranmaktan hoşlanıyor. Oğlu Samuel de bu durumdan gayet memnun.

Ancak 4 yaşındaki Samuel kazara ‘Batman v Superman: Adaletin Şafağı’ filminin fragmanını izleyince işler bir anda tersine döndü. İki dakikalık fragman çocuğun dikkatinin tamamen dağılmasına sebep oldu.

batman-superman-1

Affleck’in 10 yaşındaki kızı Violet ise daha şanslı. ’13 yaşından küçükler velilerinin izniyle filmi izleyebilir’ notu alan ‘Batman v Superman: Adaletin Şafağı’nı izleyebilecek.

Oğlunun yakarışlarına dayanamayan Ben Affleck konuyla ilgili başka bir ‘ebeveyn çözümü’ buldu: “Kurgucu arkadaşlardan rica ettim, filmin korkutucu kısımlarını benim için kesip yeniden montajlayacaklar. Samuel’e kesilmiş görüntüleri izleteceğim.”

 

Recommended for you

FACEBOOK YORUM

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir