Kültür-Sanat

Black or White dergi Nisan sayısı bayilerde…

on

Black or White Dergisi Nisan sayısında yine birbirinden özel röportajları ve haberleri ile kendi kulvarında farkını ortaya koyuyor.

 

Black or White Dergisi, İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Antalya, Adana, başta olmak üzere yurt genelinde D&R, Remzi Kitapevi ve seçkin satış noktalarında satışa çıktı. Nisan ayı içeriği  Black or White Dergisi, Nisan sayısı her zaman olduğu gibi birbirinden başarılı, renkli ve hayata karşı duruşlarıyla örnek olan saygıdeğer isimleri sayfalarımıza konuk ettik; özel söyleyişler gerçekleştirdik.. İlk olarak, Black or White okurları için Cemiyet hayatının ve İş Dünyasının sevilen ismi T.I.M.E. Pr’ ın sahibi Mine Kalpakçıoğlu ile keyifli, sportif ve samimi bir röportaj gerçekleştirdik..

4775f253-e58a-473a-8290-dc55def1a691

Hemen ardından, Genç yaşına rağmen iş hayatından kısa sürede başarısını kanıtlanmış bir  iş  adamı olan Emir Bahadır sorularımızı yanıtladı. Bahadır ile özel hayatını, çalışmaları ve hedeflerini konuştuk.  Son olarak, İş dünyasındaki başarılarından tanıdığımız Dünyaca ünlü Alman valiz markası RIMOWA’ nın Türkiye distribütörlüğünü yapan Seda Yelkencioğlu Sindel ile RIMOWA’ nın   Türkiye’ ye geliş öyküsünü ve hedeflerine dair keyifli bir söyleşi gerçekleştirdik. Değerli yazarlarımızın sayfaları her ay olduğu gibi yine birbirinden müthiş içerikler barındırıyor. Gezi, haber, sanat ve cemiyet sayfalarımız ise zengin içerikleriyle dopdolu…

Keyifli okumalar dileriz…

 

FACEBOOK YORUM

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir