Medya

Gupse Özay 21 kilo verdi!

on

Fazla kilolarından kurtulan Gupse Özay önceki akşam katıldığı ödül töreninde güzelliğiyle tüm dikkatleri üzerine çekti.

 

Bu yıl 21. kez verilen “Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema Oyuncu Ödülleri”, düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Beşiktaş Belediyesi, HDI Sigorta ve Anadolu Efes’in katkılarıyla düzenlenen ödül töreni, Beşiktaş Mustafa Kemal Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.

 

Bu yıl 21. kez verilen "Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema Oyuncu Ödülleri", Beşiktaş Mustafa Kemal Kültür Merkezi'nde düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Oyuncu Güpse Özay (fotoğrafta) ödül törenine katılan isimler arasındaydı. ( Musa Alcan - Anadolu Ajansı )

Geceye katılan Gubse Özay, verdiği kilolarla dikkat çekti. Son olarak ‘Küçük Esnaf’ adlı filmle seyirci karşısına çıkan Gupse Özay yeni bir film projesi için tam 21 kilogram verdiğini söyledi. Özel bir beslenme programı uygulamadığını söyleyen güzel oyuncu çok hızlı kilo alıp verebildiğini söyledi.

YESILCAM'IN EFSANE ISMI SADRI ALISIK ADINA DUZENLENEN TORENLERIN 21.'SI ONCEKI AKSAM MUSTAFA KEMAL KULTUR MERKEZI'NDE YAPILDI. GECENIN EV SAHIPLIGINI MERHUM SANATCININ OGLU KEREM ALISIK ILE OYUNCU SEVGILISI SONGUL ODEN USTLENDI. GUPSE OZAY DA TORENDEYDI. SON DONEMDE 25 KILO VERDIGINI SOYLEYEN OZAY, "YENI BIR FILM PROJESI ICIN BU KADAR ZAYIFLADIM. ZATEN EKSTRA BIR SEY YAPMADAN YEMEDIGIMDE KILO VEREBILEN BIR YAPIYA SAHIBIM" DEDI.

YESILCAM’IN EFSANE ISMI SADRI ALISIK ADINA DUZENLENEN TORENLERIN 21.’SI ONCEKI AKSAM MUSTAFA KEMAL KULTUR MERKEZI’NDE YAPILDI. GECENIN EV SAHIPLIGINI MERHUM SANATCININ OGLU KEREM ALISIK ILE OYUNCU SEVGILISI SONGUL ODEN USTLENDI. GUPSE OZAY DA TORENDEYDI. SON DONEMDE 25 KILO VERDIGINI SOYLEYEN OZAY, “YENI BIR FILM PROJESI ICIN BU KADAR ZAYIFLADIM. ZATEN EKSTRA BIR SEY YAPMADAN YEMEDIGIMDE KILO VEREBILEN BIR YAPIYA SAHIBIM” DEDI.

 

FACEBOOK YORUM

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir