Medya

Tatlı İntikam 17. bölüm fragmanında Pelin şoku yaşanıyor!

on

tatli-intikam-17-bolum-fragmaninda-pelin-e-ne-olacak--7414427

Tatlı İntikam yepyeni bölümleriyle ekrana gelmeye devam ediyor. Kanal D ekranlarının beğenilerek takip edilen dizisi Tatlı İntikam yeni bölümde Pelin kurtulacak mı merak konusu. Cumartesi akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen Tatlı İntikam 17. bölüm fragmanı ve son gelişmeleri haberimizde…

Sevilen oyuncu kadrosu ve dikkat çekici senaryosu ile Tatlı intikam 17.yeni bölüm fragmanlarını yayınladı. Tatlı İntikam 17.bölüm fragmanlarında Pelin kaçırılıyor. Sinan Pelin’i kaçıranların peşine düşüyor.. İşte merakla beklenen Tatlı İntikam 17. Bölüm 30 Temmuz Cumartesi akşamı saat 20.00’de Kanal D’de!

TATLI İNTİKAM 17. BÖLÜM ÖZETİ

Sinan, evinin kapısına kadar bıraktığı Pelin’in kayıp olduğunu öğrendiğinde deliye döner! Tatlı İntikam 17. Bölüm 30 Temmuz Cumartesi akşamı saat 20.00’de Kanal D’de!

PELİN KAÇIRILIYOR, SİNAN İSE PELİN’İN PEŞİNE DÜŞÜYOR!

Pelin kim olduğu bilinmeyen birtakım adamlar tarafından kaçırılır. Sinan evinin kapısına kadar bıraktığı Pelin’in kayıp olduğunu öğrendiğinde deliye döner. Rıza ile hareket edip Pelin’i aramaya başlar. Pelin’i kim neden kaçırmıştır? Rıza’nın ihaleye girmesini istemeyen adamlar mı? Pelin’e öfkesi olan Ceyda mı? Yoksa Sinan’a takıntılı hasta aşık olan Rüzgar mı?

TATLI İNTİKAM 17.BÖLÜM 1.FRAGMANI

 

FACEBOOK YORUM

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir