Medya

VİDEO: MERYEM ÜZERLİ’NİN ÖDÜL HEYECANI

on

meryem-1

BIAF “EN İYİ KADIN OYUNCU” ÖDÜLÜ MERYEM’İN OLDU

Lübnan’ın başkenti Beyrut’ta bu sene yedincisi düzenlenen BIAF (Beyrut Uluslararası Ödül Töreni) ödülleri dün gece sahiplerini buldu. Meryem Uzerli törende Muhteşem Yüzyıl’da canlandırdığı Hürrem Sultan karakteri ile “En İyi Kadın Oyuncu” ödülüne layık görüldü. Ödül töreni öncesi kırmızı halıda Uzerli ile selfie çektirme yarışı izdihama dönüştü.

ÖDÜL TÖRENİ’NDE GÖZ KAMAŞTIRDI

Törene Ziad Nakad imzalı elbisesi ve Mouawad marka takılarıyla katılan ünlü oyuncu şıklığıyla da göz doldurdu. Erkek arkadaşı Alp Özcan da Uzerli’nin heyecanına ortak olmak için gecede güzel oyuncuya eşlik etti.

MERYEM UZERLİ: “BEN DÜNYANIN EN MUTLU İNSANIYIM”      

Ödülünü almak için sahneye çıkan Meryem Uzerli“Burada olmaktan dolayı çok mutluyum. Bu ödülü almak, bu güzel insanlarla, bu güzel ülkede bulunmak çok büyük onur ve çok mutluluk verici. Bugün biraz şehirde dolaşma fırsatı yakaladım, buranın mimarisine hayran kaldım.  Sıcakkanlı insanlar beni çok güzel karşıladı. Söyleyecek bir şey bulamıyorum. Çok teşekkür ederim. Hislerimi anlatmak için kelimeler arıyorum. 

Bir oyuncu olarak farklı karakterler yaratabilmek adına hep gerçek olmaya çalıştım. Eğer bunun karşılığı da buysa ben dünyanın en mutlu insanıyım. Çok çok teşekkür ederim. Ve bu ödülü, tüm dünyadaki kendi şansını bekleyen genç yetenekler ile paylaşmak isterim. Gerçekten çok teşekkür ederim, kendimi çok gururlu ve mutlu hissetmemi sağladınız” diye konuştu.

 

FACEBOOK YORUM

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir