Genel

08 & 14 Ağustos Haftalık Burç Yorumlarınız!

on

08 & 14 Ağustos haftalık burç yorumunuzu okudunuz mu? Uzman Astrolog Niobe’den, haftalık burç yorumunuzu öğrenin…

KOÇ

Bugünlerde yeni girişim fırsatları söz konusu olabilir. Bu arada bir takım sosyal sorumluluk projelerine dâhil olabilirsiniz. Zira belli topluluklarda yerinizi sağlamlaştırmak için şimdikinden daha fazla çalışmak gerekebilir. Sizi yanlış yönlendirmeye çalışan kişilere karşı hazırlıklı olun. Sosyal ilişkileriniz zedelenebilir.

BOĞA

11 Ağustos’ta sahiplenme duygunuz daha da artıyor. Sevdiklerinizi farklı tehlikelerden ve olumsuzluklardan korumak isteyebilirsiniz. Eğitime ilişkin başlıklar önem kazanıyor. Görüş alışverişleri gündeme gelebilir.

İKİZLER

Bu aralar yeni bilgiler edinme ve yeni eğitimlere odaklanma eğilimi gösteriyorsunuz. Bunları en iyi şekilde değerlendirmelisiniz. Yaşadığınız yeri ilgilendiren bazı düzenlemeler yapabilirsiniz. Hafta sonu ilişkiler açısından kritik ve zorlayıcı olabilir. Mevcut problemleri çözmek için ilişkilerinizi daha güçlü tutmalısınız. Belli belirsiz durumlar, soru işaretleri ya da kafa karışıklığı söz konusu olabilir. Öte yandan bazı konular bir an önce aydınlığa kavuşmalı.

YENGEÇ

Hafta ortasında bir süredir çabaladığınız ya da üzerinde çalıştığınız konular riske girebilir. Bu nedenle olası gerginliklerden ya da tartışmalı ortamlardan uzak durmalısınız. Her türlü sözlü ya da yazılı iletişim dikkat gerektiriyor.

ASLAN

11 Ağustos pek çok yönden desteklendiğiniz bir gün. Özellikle parasal konularda bazı somut adımlar ya da girişimler gündeme gelebilir.

BAŞAK

Şu sıralar üzerinizde çok fazla yük olsa da, bunların en azından bir kısmını başkalarına devrederek biraz nefes alabilirsiniz. Fakat bunu hayata geçirme noktasında epey zorlanıyorsunuz. Ailevi konular açısından hassas bir dönem. İlişkilerinize özen ve önem göstermeniz gerekiyor.

TERAZİ

Kendinizi ve kararlarınızı kontrol altına almanız gereken bir dönemdesiniz. Zira hatalara oldukça açıksınız. 11 Ağustos civarında adil davranmanız gereken durumlar söz konusu olabilir. Özellikle parasal başlıklarda buna dikkat edilmesi gerekiyor. Sizi dolandırmaya ya da punduna getirmeye çalışan kişiler karşısında uyanık olmalısınız. Sağlığınıza önem vermeli, kontrollerinizi aksatmamalısınız. İlişkiler açısından da hassas bir süreçte olduğunuz söylenebilir. Fazla beklenti içine girmemekte fayda var.

AKREP

Bugünlerde yanlışa düşmemek ve hata yapmamak için daha dikkatli olmanız gerekiyor. Paraya sıkışabilirsiniz. 11 Ağustos civarında arka planda kalmış olaylar ya da sizden gizli yürütülen işler merak uyandırabilir. Ancak bunlara yoğunlaşmayın ve zamanınızı verimli kullanın. Hafta sonu sosyal ilişkiler hassaslaşıyor. Tartışmalı ortamlardan uzak durun.

YAY

Bugünlerde, aile bireyleriyle ya da sevdiğiniz kişilerle ilişkilerinizde beklentileriniz boşa çıkabilir. Üzülmeyin ve üzerinde durmayın. 11 Ağustos civarında ise, dâhil olacağınız etkinlikler, bir takım aksilikler olsa da oldukça keyifli ve verimli geçecek. Bu aynı zamanda yeni fırsatlar anlamına da gelebilir. Hafta sonuna doğru ise sosyal çevrenize odaklanıyorsunuz. Eğlenceli planlar yaparak, iletişiminizi taze tutuyorsunuz. Fakat birlikte çalıştığınız iş arkadaşlarınız canınızı sıkabilir ya da sizi huzursuz edebilir. Buna engel olmalısınız.

OĞLAK

Bu aralar, çevrenizle daha sıkı iletişim kurmak ya da dışarıdan farklı bağlantılarınızın olması yeni gelişmeleri de beraberinde getirebilir. Kısa kısa yolculuklar yapabilir, eğitim ve hukuk başlıklarında güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ancak yolculuklarınız sırasında bir takım pürüzlerle karşılaşabilirsiniz. Hafta sonuna yaklaştığınızda ise yurt dışıyla görüşmeler, yazışmalar ya da medya ve eğitim başlıklarına ilişkin problemleriniz olabilir.

KOVA

Bu aralar etrafınızda neler olup bittiğini yakından takip etmelisiniz. Siz her ne kadar bağımsız hareket etmek isteseniz de görüşmeniz ve fikir almanız gereken kişiler var. Parasal konular mevcut ilişkileri sekteye uğratabilir. Dikkati elden bırakmayın. Hafta sonuna doğru ise, elinizdeki imkânları sıkı tutmalısınız. Maddi başlıklı konularda yanıltıcı enerjiler devrede. Uyanık olmalısınız Sevgili Kova’lar.

BALIK

Şu sıralar, işbirliklerinde ya da ortak çalışmalarda orta yol bulmakta zorlanabilirsiniz. Tabii bu arada, diğerlerinin bu gerginliği ya da atışmayı hissetmemesi için de uğraş vermelisiniz. Hafta ortası civarında alacak – verecek konuları ön planda. Ek kazanç bulmak ya da borç almak gerekebilir. Öte yandan yakın dostlarınızla bu konulara ilişkin bir diyalog içerisinde olmamanızda fayda var.

 

FACEBOOK YORUM

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir