Word crossy cheats guru lösungen wordscapes cheat Wordscapes Life Answers Wordscapes White 15 Wordscapes Icey 15 Wordscapes Dawn 15
FlyPaparazzi » MERYEM UZERLİ’YE 3 DİZİ TEKLİFİ VAR

MERYEM UZERLİ’YE 3 DİZİ TEKLİFİ VAR

22 Ağustos 2016, 02:53

Gecenin Kraliçesi’nden sonra bu sene dizi yapmama kararı alan Meryem Uzerli’ye 3 dizi teklifi var. En son oynadığı Gecenin Kraliçesi’nin tutmaması sonrasında bu sene dizi yapmama kararı alan Meryem Uzerli’ye 3 dizi teklifi var.

Milliyet Gazetesi yazarı Ali Eyüpoğlu’nun bugünkü yazısına göre, Cansu Dere’nin adının geçtiği Evlat Kokusu dizisi için Meryem Uzerli ile de görüşmeler yapılıyor. Uzerli’ye gelen bir başka teklif ise Endomel Türkiye’nin anlaşma teklifi. Buna göre ilk etapta anlaşma yapılacak daha sonra senaryo bulunacak. Son teklif ise Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden.

3 teklif içerisinden Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine sıcak bakıyor Meryem Uzerli’nin ekibi. İçine sinmeyen senaryoları kabul etmeyeceğini söyleyen Uzerli bu yıl sonuna kadar dizi tekliflerini değerlendirecek. Arada geçecek olan sürede ise kendi kozmetik markasının tanıtımı için Arap ülkeleri ve Rusya’ya gidecek. Ayrıca Arap mücevher firması ve Boyner’in reklamlarında da boy gösterecek.

YENİ HABERLER

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

Copyright © 2019. FlyPaparazzi