Medya

Tolga Sarıtaş’ın menajerlik şirketinden dizi açıklaması

on

Özge Gürel ile Tolga Sarıtaş’ın ekrana gelecek yeni dizide başrolü paylaşağı iddiası yalanlandı.

Tolga Sarıtaş ile Özge Gürel’in yeni dizide buluşacağı iddia edildi. Tolga Sarıtaş ve Özge Gürel’inFox Tv yeni dizide rol alacağı iddiası merak uyandırdı.

Tolga Sarıtaş ile Özge Gürel’in oynacağı dizi ne?

‘Kiraz Mevsimi’ dizisiyle ünlenen Özge Gürel, yine aynı yapım şirketinin yeni dizisiyle anlaşma yapmıştı. Genç oyuncuya partner olması için ‘Medcezir’ dizisiyle ünlenen Metin Akdülger’le prensipte anlaşılmıştı.  Ancak Akdülger, ‘Muhteşem Yüzyıl’dan gelen ‘4. Murat’ teklifini kabul etti. Bu nedenle Özge Gürel için yeni partner arayışı başladı.

Özge Gürel ile Tolga Sarıtaş’ın yeni dizisi hangi kanalda?

Uçankuş’un haberine göre; yapımcı Ali Gündoğdu, geçen sezon ‘Güneşin Kızları’ dizisinde ‘Ali’ karakterini verdiği Tolga Sarıtaş’la görüşmeye başladı. Son anda bir değişiklik olmazsa Özge Gürel ile Tolga Sarıtaş, FOX’ta ekrana gelecek dizide rol alacak.
Öte yandan Sarıtaş, bir AVM’de tek başına alışverişte görüntülenirken, mütevazı duruşu ve sempatik tavırları ile dikkati çekti.

ARTİSTANBUL’DAN AÇIKLAMA

Ancak Uçankuş’un haberi Tolga Sarıtaş‘ın menajerlik şirketi Artistanbul tarafından yalanlandı.Artistanbul‘un sosyal medya hesabından “Tolga Sarıtaş‘ın kesinleşmiş bir projesi yoktur. Lütfen yalan haberleri dikkate almayınız.” duyurusu yapıldı.

 

Recommended for you

FACEBOOK YORUM

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir