Medya

TV8 yılbaşı 2017 programları neler? İşte! Bomba İsimler

on

TV 8 yılbaşı özel programları neler? İşte TV8 2017 yılbaşı akşamı yayın akışı

Acun Ilıcalı’nın kanalı TV8‘de 31 Aralık 2016 Cumartesi akşamı, yılbaşı özel programı olarak O Ses Türkiye yayınlanacak. Hadise, Sibel Can, Hakan ve Gökhan ile Murat Boz’un jüri koltuğunda oturduğu O Ses Türkiye‘nin 2017 yılbaşı özel bölümünde yine ünlü isimler sahne alacak.

O Ses Türkiye’nin yılbaşı özel bölümünün çekimleri tamamlandı. O Ses Türkiye’de yılbaşı akşamı Ahmet Kural ve Murat Cemcir, Ozan Güven, Pelin Karahan, Müge Boz ve Onur Büyüktopçu’nun yanı sıra çok sayıda ünlü isim yarışacak.

Hadise O Ses Türkiye’nin yılbaşı özel bölümünde altın renkli kıyafetiyle göz kamaştıracak

O Ses Türkiye 2017 yılbaşı özel bölümü saat 20.00’de başlayacak ve yeni yılın ilk dakikalarına kadar devam edecek. Ünlü oyuncu ve sanatçıların sahneye çıkacağı programın ardından ise Göz 6 yarışmasının özel bölümü yayınlanacak. Göz 6 evinde yılbaşı eğlencesinin de yaşanacağı haftanın finali, canlı yayında 00.15’de ekrana gelecek.

TV8 geçen sene yılbaşı akşamı da O Ses Türkiye’yle en fazla izlenen kanal olmayı başarmıştı. O Ses Türkiye’nin yılbaşı özel bölümü tüm programları geride bırakarak reytinglerde açık farkla birinci sırada yer almıştı.

 

FACEBOOK YORUM

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir