Medya

Survivor’da kim elenecek? Eleme potasına 4 yarışmacı girdi!

on

Survivor’da eleme adayı olarak belirlenen 4 isim için oylama yapılıyor. Survivor SMS sıralaması sonuçlarına göre ünlüler ya da gönüllüler takımından en sonda olan isim elecek. İşte o 4 kişi…

Survivor 2017 adasında bu hafta kim elendi sorusunun yanıtını verecek SMS oylaması başladı. Survivor adasında bu hafta birinci dokunulmazlığı kaybeden gönüllüler takımı ile ikinci dokunulmazlıkta büyük şok yaşayan ünlüler takımı elemeye çıktı.

Survivor gönüllüler adası en zayıf halka ile adanın en dedikoducu ismini eleme tahtasına yazdılar. Survivor ünlüler takımı da benzer bir yola başvurdu. Şimdi Survivor’da eleme adayı olarak belirlenen 4 isim için oylama yapılıyor. Survivor SMS sıralaması sonuçlarına göre ünlüler ya da gönüllüler takımından en sonda olan isim elecek.

SURVİVOR GÖNÜLLÜLER ELEME ADAYLARI

Peki Survivor’da bu hafta kim elenecek kimlerin ismi eleme potasına girdi?  Survivor gönüllüler takımı ekibe yeni katılan Sadin Bakır ile çok konuşmasından muzdarip oldukları Denisa Gültekin’i eleme potasına soktu.

SURVİVOR ÜNLÜLER ELEME ADAYLARI

Survivor ünlüler takımı ise iyi başladıkları dokunulmazlık oyununu kaybedince kendilerini ada konseyinde buldular. Survivor ünlüler ada konseyinde çok konuşması ile tanınan ve performansı da çok iyi olmayan Seda Demir’in adını verdiler.

İLHAN MANSIZ BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KAZANINCA…

Ünlüler takımının bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan isim İlhan Mansız oldu. Haliyle de ada konseyinde Acun Ilıcalı ikinci eleme adayının ismini ondan istedi. İlhan Mansız tercihini Sabriye Şengül’den yana yaptı.

SURVİVOR SMS SONUÇLARI KADERLERİNİ BELİRLEYECEK

Survivor’da SMS oylaması hem ünlüler hem gönüllüler takımının eleme adayları için devam ediyor. Ünlüler takımından Seda Demir ve Sabriye Şengül, gönüllüler takımından ise Denisa Gültekin ve Sadin Bakır için son sözü izleyici söyleyecek. Açıklanacak olan Survivor SMS sıralaması sonuçlarına göre bu 4 isimden biri adaya veda edecek

 

Recommended for you

FACEBOOK YORUM

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir