Genel

Beyaz Show’a Halit Ergenç damga vurdu

on
Sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün yaptığı ‘Beyaz Show’a bu hafta; ‘İstanbul Kırmızısı’ filminin başrol oyuncuları Halit Ergenç, Tuba Büyüküstün, Mehmet Günsür, sevilen şarkıcı Suzan Kardeş, oyuncu Zafer Algöz ve genç yetenek Berat Efe Parlar konuk oldu.

Beyaz Show, dün akşam da sürpriz konukları ile yine ekran başındakileri kahkaya boğdu. Gecenin ilk sürprizini yapan Beyaz, Halit Ergenç’in oynadığı dizilerde sıkça tekrarlanan ‘lakin’ kelimesiyle hazırladığı görüntülerle herkesi güldürdü.

Beyaz’ın ekibiyle beraber arkasından atıp tuttuğu sırada Tuba Büyüküstün’e yakalanmasını konu eden skeç ekran başındakilerin beğenisini kazandı.

Gecenin diğer bir sürprizi ise Halit Ergenç’ten geldi. ‘Sensiz Saadet Neymiş’ şarkısını seslendiren ünlü oyuncu, sesinin güzelliği ile herkesi şaşırttı. Tuba Büyüküstün, zarifliği ve güzelliğiyle gecede adeta parladı ve herkesi kendine hayran bıraktı. Suzan Kardeş programda seslendirdiği ve Yeşilçam şarkılarından oluşan potpuri ile kulakların pasını sildi. Zafer Algöz, yeni çıkardığı ‘Haşırt Dı Bilekbord’ kitabından anlattığı Öztürk Serengil anısıyla herkesi güldürdü.

Halit Ergenç-Sensiz Saadet Neymiş:

 

 

Recommended for you

FACEBOOK YORUM

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir