Kültür-Sanat

Hande Soral:Düğünümde gelinlik giymeyeceğim

on

“Biz Size Döneriz” adlı romantik komedi filminin galası geçtiğimiz akşam gerçekleşti. Galaya ünlü isimler de akın etti.

“Biz Size Döneriz” adlı romantik komedi filminin galası geçtiğimiz akşam gerçekleşti. Galaya ünlü isimler de akın etti.

Başrollerini Hande Soral, Çağlar Ertuğrul, Bestemsu Özdemir ve Fırat Albayram’ın paylaştığı, yönetmenliğini Doğa Can Anafarta’nın yaptığı “Biz Size Döneriz” filminin galası önceki gün yapıldı. Kanyon AVM Cinemaximum Sinemaları’nda gerçekleşen geceye birçok ünlü isim de katıldı. Oyuncular, gösterim öncesi soruları yanıtladı.

“Dağ 2” filmiyle çok konuşulan isimlerden olan Çağlar Ertuğrul, yeni filmiyle ilgili “Çok heyecanlıyım. 2017’nin en güzel filmi. O kadar iddialıyım. ‘Dağ 2’ nasıl 2016’nın en çok izlenen filmi olduysa, biz de 2017’nin en eğlenceli filmi olacağız” açıklamasını yaptı.

GELİNLİK GİYMEDEN EVLENECEĞİM
“Çalıştığım en eğlenceli ekip” diye konuşmasına başlayan Hande Soral da filmdeki gelinlik sahnesi hatırlatılınca “Çok kez gelinlik giydim. Artık gelinliğe karşı hiçbir heyecanım yok. Herhalde düğünümde de giymeyeceğim. Gelinlik giymeden bu yaz evleneceğim inşallah diye umut ediyorum” şeklinde konuştu. Yapımcılığını Asteros Film’in üstlendiği “Biz Size Döneriz”, 31 Mart’ta vizyona girecek.

Bensu Soral ve Hakan Baş galaya el ele katıldı. Soral, “Ablam kadar heyecanlıyımdır şu anda. Merakla bekliyoruz” dedi.

Oyuncu, abla kardeş arasında kıskançlık yaşanıp yaşanmadığını soran muhabirlere “Abla kardeş arasında kıskançlık hiç ama hiç yok. Ben ablamdan daha çok mutlu oluyorum onun adına. O da benim daha iyi yerlere gelmem için çok çaba sarf ediyor” yanıtını verdi.

 

 

Recommended for you

FACEBOOK YORUM

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir