Genel

Müşteriler defile ile şok oldu…

on

Alış verişe geldiler, kendilerini defilede buldular…

 

Dünyaca ünlü markaların birbirinden şık ve tasarım ürünlerini bünyesinde barındıran Style Fashion Outlet, Mine Tozlu’nun ev sahipliğindeki  ‘Yaza Merhaba Günleri’  kapsamında, ünlü koreograf Ferhan Aral’ın yönetimindeki Trunk Show’a ev sahipliği yaptı.  Etiler Style Fashion Outlet Nisbetiye On mağazasında gerçekleşen Trunk Show renkli görüntülere sahne oldu.

 40’ı aşkın modelin yer aldığı Türk moda sektörünün en önemli koreograflarından olan Ferhan Aral’ın yönetimindeki Trunk Show, alışveriş için gelen müşterileri şaşırttı. Dünyaca ünlü markaların yer aldığı mağazaya alış verişe gelen müşteriler bir anda başlayan defile ile şaşkına döndü. Daha sonra birbirinden güzel kıyafetlerin tasarımlarını gören müşteriler defilenin atmosferine kendilerini kaptırdı ve keyifli anlar yaşandı.

Öte yandan alışverişin de yoğun olarak yapıldığı etkinlik kapsamında misafirler, birçok ürünü indirimli fiyatlarla alma şansını da yakaladı. ‘Yaza Merhaba Günleri, Mayıs ayı boyunca her Çarşamba ve Cuma, Style Fashion Outlet’e Mine Tozlu  misafirlerini bekliyor.

 

FACEBOOK YORUM

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir