Medya

Dostları yalnız bırakmadı

on

“Deliha” filminin devamı olan “Deliha 2”nin galası önceki gün gerçekleşti. Film ekibinin tam kadro katıldığı geceye ünlü isimler de akın etti.

“Deliha” filminin devamı olan “Deliha 2”nin galası önceki gün gerçekleşti. Film ekibinin tam kadro katıldığı geceye ünlü isimler de akın etti.

Gupse Özay’ın yönettiği ve senaryosunu yazdığı “Deliha 2” filminin galası önceki akşam Kanyon AVM Cinemaximum Sinemaları’nda gerçekleşti. Film ekibinin tam kadro geldiği özel gösterime Yılmaz Erdoğan, Barış Arduç, Buğra Gülsoy, İrem Sak ve Ersin Korkut gibi birçok ünlü isim de katıldı

Filmden sonra ekip basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Gupse Özay, “Ben filmi daha önce izledim, ama hep beraber izleyince insan ayrı bir duygulanıyor” dedi.

Filmdeki ketçaplı pilav sahnesinden esinlenen oyuncu, “Çıkışta ketçaplı pilav dağıtıyoruz, hepinizin yemesini istiyorum” diye konuştu. Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği “Deliha 2” yarın vizyona girecek.

Yılmaz Erdoğan filmi izledikten sonra soruları yanıtladı. Erdoğan, “Gupse çok başarılı, akıllı ve yetenekli birisi. Çok iyi bir filmdi zaten, Gupse’nin olduğu her yerde iyi bir şey vardır” dedi.

Barış Arduç da sevgilisi Gupse Özay’ı yalnız bırakmadı.

Filmin oyuncularından Eda Ece, “Filmi ben de ilk defa izledim. Herkes çok sevmiş, biz de çok mutlu olduk” dedi.

Esra Sönmezer, bu yıl yeni bir filmle beyazperdede olacağını açıkladı. Sönmezer “İmzayı attım. Detaylar yakında netleşecek” dedi.

Berfin Erdoğan

Cem Belevi – Zehra Yılmaz

Derya Uluğ – Asil Gök

 

Recommended for you

FACEBOOK YORUM

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir