crossword clues 4 immagini 1 parola wordscapes answers Wordscapes Blue Answers Wordscapes Peak 13 Wordscapes Polar 13 Wordscapes Cover 13
FlyPaparazzi » Leyla Lydia Tuğutlu, hayallerini gerçekleştirdiği için çok mutlu.

Leyla Lydia Tuğutlu, hayallerini gerçekleştirdiği için çok mutlu.

20 Ocak 2018, 13:51

Güzel oyuncu Leyla Lydia Tuğutlu, geçtiğimiz gün Zorlu Alışveriş Merkezi’nde objektiflere yansıdı. Arkadaşları ile Cantinery de bir araya gelen güzel oyuncunun keyfi bir hayli yerindeydi. 2 Şubat da izleyici ile buluşacak olan ” Cebimde ki Yabancı ” filmin de rol alan güzel oyuncu şimdiden çok heyecanlı olduğunu söyledi. Ferzan Özpetek ile çalışmanın en büyük hayallerinden birisi olduğunu söyleyen Tuğutlu, “bu hayali gerçekleştirdiğim için inan çok mutluyum. Ferzan Özpetek’in tüm filmlerini izledim ve şimdi onun filminde yer almak büyük gurur. Ve tabi yönetmenimiz de başka bir usta Serra Yılmaz olunca heyecanınız ve gururunuz ikiye katlanıyor.” dedi. Çekim sürecinden de bahseden Leyla Lydia Tuğutlu, ” benim için çok başka bir deneyim oldu. Platoda tek bir mekanda gerçekleştirdik çekimleri. Tek bir odadasınız ve tüm kameralar her acıdan görüntünüzü alıyor. Farklı zor ama bir o kadarda eğitici bir deneyim oldu benim için.” açıklamasında bulundu.

Ayrıca ekranları özlediğinide söyleyen Tuğutlu, ” uzun zamandır ekranlarda yokum. Hem biraz kendimi dinlendirdim, hemde bu süreçte eğitimler alıp oyunculuğumu geliştirdim. Ama tüm bunları İstanbul’dan ayrılmadan yaptım arkadaşlar. Bu eğitimleri yurt dışında da alabilirsiniz evet ama ben burada öğrenmeyi tercih ettim. Dediğim gibi ekranları özeldim ve yakın zamanda güzel bir proje ile tekrar sevenlerimle buluşmayı çok istiyorum. ” açıklamasında bulundu.

YENİ HABERLER

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

Copyright © 2019. FlyPaparazzi