elle-style-awards-11

Foto Galeri: Elle Style Awards ‘Still Ödülleri’ Sahiplerini Buldu

Bu yıl altıncısı düzenlenen, Türkiye’nin en prestijli stil organizasyonu ELLE STYLE AWARDS 2015, selektif kozmetik mağaza zinciri Douglas Türkiye sponsorluğu’nda gerçekleşen ödül gecesiyle kutlandı!

Yılın en önemli moda olayı ELLE STYLE AWARDS, Douglas ana sponsorluğunda, 18 Ocak Pazartesi gecesi gerçekleşti. ELLE Türkiye Yayın Direktörü Işın Görmüş ev sahipliğinde gerçekleşen geceye moda, eğlence ve iş dünyasının önde gelen isimleri katıldı. ELLE Okurları Oylaması, Jüri Seçimi ve Jüri Özel Ödülleri olmak üzere 3 ayrı kategoride ödüller sahiplerini buldu.

Oylama sonuçları:

  • ELLE Style Yılın Kadın Oyuncusu: SİNEM KOBAL
  • ELLE Style Yılın Erkek Oyuncusu: BERK CANKAT
  • ELLE Style Yılın Kadın Müzik Starı: GÜLŞEN
  • ELLE Style Yılın Erkek Müzik Starı: GÖKHAN ÖZOĞUZ

Jüri Seçimleriyle Belirlenen Kazananlar… Stil İkonu: Yasemin Özilhan

DEMSA Yönetim Kurulu Başkanı Demet Sabancı Çetindoğan, ELLE Style Awards Jürisinin seçtiği kazananların ödüllerini takdim etti.  Geceye eşi İzzet Özilhan ve yakın arkadaşı Pınar Sabancı ile katılan Yasmein Özilhan, Yılın Stil İkonu ödülünü aldı.

Kazananlar:

  • ELLE Style Yılın Stil İkonu: YASEMİN ÖZİLHAN
  • ELLE Style Yılın Genç Moda Tasarımcısı: GİRAY SEPİN
  • ELLE Style Yılın Mücevher Tasarımcısı: VERDA ALATON

Jüri Özel Ödülleri:

ELLE Style Awards 2015’in 3. ve son kategorisi Jüri Özel Ödüllerini Doğan Burda Dergi Yayıncılık İcra Kurulu Başkanı Mehmet Y. Yılmaz verdi.  Mehmet Y. Yılmaz Yılın Moda Tasarımcısı ödülünü alan Nedret Taciroğlu’nu sahneye “hem çocuk hem kariyer yaptı” diyerek tebrik ederek davet etti.

Kazananlar:

  • ELLE Style Yılın Moda Tasarımcısı: NEDRET TACİROĞLU
  • ELLE Style Yılın Mekanı: SANAYİ 313
  • ELLE Style Yılın Moda Fotoğrafçısı

ELLE STYLE AWARDS 2015 ünlü simaların katılımı ve after party ile son buldu.

ELLE STYLE AWARDS 2015 ödül törenine, önceki yıllarda ELLe Style Stil İkonu ödülünü alan Burcu Esmersoy, geöen senenin ELLE Style Moda Tasarımcısı ödülünün sahibi Dilek Hanif,  oyuncu Sinem Kobal, pop sanatçısı Gökhan Türkmen, Gülşen, Gökhan Özoğuz, Demet Sabancı Çetindoğan, cemiyet hayatının önde gelen isimlerinden Feryal Gülman, Elif Mısırlı, Pınar Sabancı gibi ünlü isimler katıldı.

Yemeğin ardından gerçekleşen özel fotoğraf çekiminde Tamer Yılmaz kazananların ve konukların özel kurulan bir stüdyo alanında eğlenceli fotoğraflarını çektiği geceye, Dj Tarık Koray müzikleri ile eşlik etti.

GALERİ

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir